Náš tým

Roman Večeřa

Roman Večeřa
předseda klubu, správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí II. třídy a trenér 2.třídy, závodník v kategorii MUŽI B

Martin Bábek

Martin Bábek
Trenér 3.třídy

Alexandr Bábek

Alexandr Bábek
závodník - žáci C

Richard Bábek

Richard Bábek
závodník žáci - budoucí naděje v našem sportu 

Jan Koutný st.

Jan Koutný st.
závodník - muži B

Jan Koutný ml.

Jan Koutný ml.
závodník - žáci B

Ondřej Koutný

Ondřej Koutný
závodník - žáci A

Jakub Koukal

Jakub Koukal
závodník - žáci A

Tomáš Kopecký

závodník - žáci

František Ševčík

František Ševčík
závodník - žáci B

Michael Vlk

Michael Vlk
závodník kat. žáků B

Julie Vlková

Julie Vlková
závodník - žákyně

Hájková Nela

Hájková Nela
závodník - žákyně B

Klapková Anežka

Klapková Anežka
závodník - žákyně B

Klapková Alžběta

Klapková Alžběta
závodník - žákyně A

Hana Černá

Hana Černá
závodnice kat dorostenky B

Max Černý

Max Černý
žávodník - muži B

Nikol Martinčíková

Nikol Martinčíková
závodník - žákyně C

Melcrová Elen

Melcrová Elen
závodník - žákyně C

Stanislav Melcr

závodník - žáci A

Pavel Koukal

Pavel Koukal
člen

Ondřej Vystavěl

závodník - JUNIOR

Lukáš Poláček

Lukáš Poláček
závodník kat.žáků C

Tomáš Poláček

závodník kat.žáků

Dušan Kopečný

Dušan Kopečný
závodník - Muži B

Mgr. Pavel Dvořák

Mgr. Pavel Dvořák
Závodník v kategorii MUŽI A  

Radomil Večeřa

  Radomil Večeřa se narodil 16.7.1952 v Prostějově manželům Radomilovi a Heleně Večeřovým.Byl mladším bratrem sestry Heleny. Radek,jak mu všichni říkali,se vyučil jako zedník a poté si udělal rekvalifikační kurs na pokrývače a tomu se věnoval po zbytek života.Již od svého útlého...

Mgr. Antonín Dušek

čestný předseda Klubu biatlonu Prostějov

PhDr. Antonín Bůžek, PhD.

čestný Mistopředseda klubu, rozhodčí I. třídy, funkcionář klubu

Danuše Daňková

Pokladní klubu

František Tybor

Správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí III. třídy

Petr Růžička

závodník - dorost

Zdeňka Tyborová

Rozhodčí III. třídy

Tereza Janošíková

závodník - dorost

Marie Večeřová

Funkcionářka klubu

Ing. Marián Fančovič

Rozhodčí II. třídy

Jana Matějková

Místopředseda klubu biatonu Prostějov,závodnice kat. žen

Zdeňka Staňová

člen výboru klubu biatlonu Prostějov,závodnice v kategorii ŽENY B

Mgr. Jan Ratiborský

člen klubu biatlonu Prostějov,Rozhodčí II. třídy a trenér 3.třídy, velitel tratí v areálu střelnice Zdětín, závodník kategorii MUŽI A