Novinky
Termíny zimních regionálních závodů
19.11.2019 21:47
https://evidence.biatlon.cz/#/udalosti
———
Dvě míle s úsměvem, Olomouc
07.11.2019 19:45
3.11. jsme se účastnili běhu na 2 míle v Olomouci
Muži
4. místo ČERNÝ Max
8.místo ŠEVČÍK...
———
Napsali o nás ....
04.11.2019 17:43
https://pvnovinky.cz/sport/52075-prostejovsti-biatloniste-bodovali-na-mistrovstvi-cr
———
MČR v letním biatlonu D+D, Bystřice pod Hostýnem, 28.9.2019 - 29.9.2019
30.10.2019 16:13
28.9. - 29.9.2019 jsme se účastnili Českého poháru v Bystřici pod Hostýnem
28.9.2019
Disciplína
1)...
———
MČR v letním biatlonu Ž, Břidličná, 21.9.2019 - 22.9.2019
28.10.2019 12:32
21.9. - 22.9.2019 jsme se účastnili Českého poháru v Břidličné
21.9.2019
Disciplína
1)...
———
3. kolo ČP v letním biatlonu Ž+D+D, Jilemnice, 7.9.2019 - 8.9.2019
28.10.2019 12:00
7.9. - 8.9.2019 jsme se účastnili Českého poháru v Jilemnici
7.9. 2019
ŽÁCI
Disciplína
Sprint...
———
Kvalifikační regionální závod v letním biatlonu žactva Rožnov pod Radhoštěm, 17.8.2019
28.10.2019 11:08
17.8. jsme se účastnili závodu Rožnově pod Radhoštěm.
Disciplína
Vytrvalostní závod – pro...
———
Kvalifikační regionální závod Českého poháru v letním biatlonu žactva Dolní Lhota u Ostravy, 13.7.2019
28.10.2019 10:54
13.7. jsme se účastnili závodu v Dolní Lhotě u Ostravy
Disciplína
Sprint se skupinovým...
———
Kvalifikační regionální závod Českého poháru v letním biatlonu žactva Letohrad, 29.6.2019
28.10.2019 10:40
29.6. jsme se účastnili závodu v Letohradu.
Disciplína
Sprint s obratnostními prvky M a W 12,...
———
Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019
24.06.2019 07:04
V Liberci se konají ve dnech 23.06.2019 - 28.06.2019 Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže...
———
2. kolo ČP v letním biatlonu Ž+D+D Místo, Bystřice pod Hostýnem, 15.6.2019 - 16.6.2019
24.06.2019 06:30
14.6. - 16.6. 2019 jsme se účastnili Českého poháru v Bystřici pod Hostýnem
ŽÁCI -...
———
Kvalifikační regionální závod Českého poháru v letním biatlonu žactva, dorostu a dospělých Břidličná, 11. 5. 2019
12.06.2019 15:20
11.5. jsme se účastnili závodu v Břidličné.
Disciplína
Žáci – závod s hromadným startem, dorost a...
———
REGIONÁLNÍ ZÁVOD ČESKÉHO POHÁRU V LETNÍM BIATLONU ŽACTVA, DOROSTU A DOSPĚLÝCH, TĚRLICKO 8.5. 2019
12.06.2019 15:10
Žáci se zúčastnili 4.5.2019 závodu v Orlové.
Ve vytrvalostním závodě se takto...
———
Napsali o nás...
19.05.2019 20:23
https://www.vecernikpv.cz/archiv/book/382/1?page=39
———
Běh 2 míle (3,2 km), Olomouc 5.5.2019
06.05.2019 06:53
O události
Otevřený závod na 2 míle (3,2 km), při kterém každý soutěží především sám se sebou, je...
———
Kvalifikační regionální závod ČP, žáci, Orlová 4.5.2019
05.05.2019 06:11
Žáci se zúčastnili 4.5.2019 závodu v Orlové.
Ve vytrvalostním závodě se takto umístili:
disciplína...
———
Kvalifikační regionální závod ČP, D+D, Těrlicko 4.5.2019
04.05.2019 23:55
V sobotu 4.5.2019 se naši členové kategorií D+D účastnil závodu v Těrlicku.
V disciplíně sprint se...
———
Kvalifikační regionální závod ČP, VYŠKOV 28.4.2019
04.05.2019 23:31
V neděli 28.4.2019 pořádal klub Vyškov v našem areálu regionální závod, naši členové pomohli s...
———
KVALIFIKAČNÍ REGIONÁLNÍ ZÁVOD a PŘEBOR OLOMOUCKÉHO KRAJE V LETNÍM BIATLONU žactva, dorostu a dospělých. ZDĚTÍN 27.4.2019
04.05.2019 23:06
V sobotu 27.4.2019 jsme pořádali KVALIFIKAČNÍ REGIONÁLNÍ ZÁVOD a PŘEBOR OLOMOUCKÉHO KRAJE V LETNÍM...
———
Výsledky zimního biatlonu 2018/2019
12.04.2019 06:02
Členové našeho klubu, kteří se účastnili i zimních závodů se umístili v celkovém pořadí...
———
Data narození závodníků a věkové kategorie pravidla 2018
01.04.2019 05:57
Data narození závodníků a věkové kategorie pravidla 2018
———
ČP DOROSTU A DOSPĚLÝCH V BIATLONU 2018/19, AKADEMICKÉ M ČR, HARRACHOV 15.3. - 17.3. 2019
24.03.2019 22:57
Roman Večeřa se zúčastnil ČP v Harrachově:
DISCIPLÍNY
1) Sprint
2) Sprint se štafetovou...
———
Nový Kalendář soutěží ČP v letním biatlonu pro sezónu 2019
09.03.2019 17:45
Nový Kalendář soutěží ČP v letním biatlonu pro sezónu...
———
MČR DOROSTU A DOSPĚLÝCH V BIATLONU 2019 NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 22. 2. — 24. 2. 2019
24.02.2019 14:10
DISCIPLÍNY
1) Smíšená štafeta dvojic
2) Sprint
3) Stíhací závod
Sobota, sprint:
Muži M36
12.místo -...
———
Kvalifikační regionální závod ČP žactva, LIBEREC, SOBOTA 9. ÚNORA 2019
24.02.2019 06:54
Výsledky závodů v Liberci
DISCIPLÍNY: Sprint – volně
Žáci M13
3.místo - Ševčík...
———
III. ČP ŽACTVA V BIATLONU 2018/19 LETOHRAD 15.2. - 17.2. 2019
24.02.2019 06:22
O víkendu 15.2. - 17.2. se naši žáci účastnili ČP v Letohradu.
DISCIPLÍNY
1) Vytrvalostní závod -...
———
I. ČP ŽACTVA V BIATLONU 2019 HARRACHOV 19.1. - 20.1. 2019
27.01.2019 20:43
O víkendu 19.1. - 20.1. se naši žáci účastnili ČP v Harachově.
DISCIPLÍNY
1) Sprint - klasicky
2)...
———
Kvalifikační závod v biatlonu žactva 13. 1. 2019, Letohrad
27.01.2019 20:39
Výsledky závodů v Letohradu
Disciplína - Sprint ( klasicky)
Žákyně W12
9.místo - Švancarová...
———
Kvalifikační závod ČP v biatlonu žactva 2. 1. 2019, Nové Město na Moravě
04.01.2019 06:01
Výsledky závodů v Novém Městě na Moravě
Disciplína - Sprint, volně.
Žákyně W12
15.místo -...
———
Úvodní kolo Českého poháru odstartovalo i souboje o vrcholné světové akce
03.01.2019 06:22
https://www.biatlon.cz/uvodni-kolo-ceskeho-poharu-odstartovalo-i-souboje-o-vrcholne-svetove-akce/
Náš tým
Večeřa Roman
předseda klubu, správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí II. třídy a trenér 2.třídy, závodník v kategorii M36
———
———
Ševčík Tomáš
Trenér 3.třídy, závodník kategorie muži
———
Večeřová Eliška
závodník kategorie žactvo
———
Horáková Johanka
závodník kategorie žactvo
———
Horáková Barbora
závodník kategorie žactvo
———
Dostálek Marek
závodník kategorie žactvo
———
Špaček Jakub
závodník kategorie žactvo
———
Hampl Šimon
závodník kategorie žactvo
———
———
Černý Dominik
závodník kategorie žactvo
———
Všetička Mikuláš
závodník kategorie žactvo
———
———
———
Jurásková Aneta
závodník kategorie dorost
———
———
———
———
———
———
———
———
Slintáková Helena
Závodník kategorie dorost
———
———
Pilná Štěpánka
závodník kategorie ženy
———
———
Vystavěl Ondřej
závodník kategorie muži
———
———
———
———
———
———
Koukalová Markéta
Rozhodčí II. třídy
———
Vlk Michael
Rozhodčí II. třídy
———
Lošták Miroslav
člen
———
Večeřa Radomil
Radomil Večeřa se narodil 16.7.1952 v Prostějově manželům Radomilovi a Heleně Večeřovým.Byl mladším bratrem sestry Heleny. Radek,jak mu všichni říkali,se vyučil jako zedník a poté si udělal rekvalifikační kurs na pokrývače a tomu se věnoval po zbytek života.Již od svého útlého...
———
Dušek Antonín Mgr.
Čestný předseda Klubu biatlonu Prostějov
———
PhDr. Bůžek Antonín, PhD.
čestný Mistopředseda klubu, rozhodčí I. třídy, funkcionář klubu
V sobotu 8. dubna 2023 opustil nečekaně nejen běžecký svět pan PhDr. Antonín Bůžek, Ph.D.
Ve věku 80 odešel neúnavný atlet, rozhodčí, činovník a organizátor, nám všem dobře známý jako nepřehlédnutelná postava oblíbeného Běhu ve Skalce.
———
Mgr. Jan Ratiborský
člen klubu biatlonu Prostějov,Rozhodčí II. třídy a trenér 3.třídy, závodník kategorii MUŽI A
———
Nezvalová Jana (Matějíčková)
Místopředseda klubu biatonu Prostějov,závodnice kat. žen
———
Bábková Vladislava
Rozhodčí II. třídy
———
Daňková Danuše
Pokladní klubu
———
Večeřová Marie
Funkcionářka klubu
———
Staňová Zdeňka
člen výboru klubu biatlonu Prostějov,závodnice v kategorii ŽENY B
———
Tybor František
Správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí III. třídy
———
Tyborová Zdeňka
Rozhodčí III. třídy
———
Fančovič Marián Ing.
Rozhodčí II. třídy
———