BIATLON V MĚSÍCI KVĚTNU

30.05.2014 21:31

Naši sportovci se v měsíci květnu účastnili dvou závodů regionálního kola českého poháru v letním biatlonu.

10. 5. se v Břidličné utkali závodníci na tratích rychlostního závodu.

V kategorii Přípravka hoši, Jan Koutný zvítězil, Ondra Koutný doběhl osmý. V kategorii Žáci C, se umístil Boček Adam na desáté příčce. V kategorii Muži A Roman Večeřa zvítězil.

24. 5. pořádal biatlonový klub Těrlicko vytrvalostní závod. V kategorii Přípravka hoši byl Koutný Jan druhý a Koutný Ondra doběhl na sedmém místě. V kategorii Žáci C, se na šestém místě umístil Boček Adam.  V kategorii Muži B Dušan Kopečný doběhl třetí. V hlavních kategoriích Muži A a Ženy A, Roman Večeřa a Jana Matějková zvítězili.

Našim sportovcům za výsledky děkujeme a gratulujeme.

Přejeme jim velké úspěchy v nastávajícím prvním kole ČP, které hostí 7.-8. června Staré město pod Landštejnem.