BIATLONISTÉ PROSTĚJOVA UTÍKALI ZA SEDMIZUBÝM HŘEBENEM

04.05.2014 21:10

Prvního května se biatlonisté Prostějova snažili po roce navázat na úspěchy, které v boskovickém běhu v loni zanechali.  Vedli si následovně. V kategorii M 39 doběhl Pavel Dvořák na 12. místě, Roman Večeřa byl 26., a hned za ním na 27. pozici doběhl Zdeněk Nový. V kategorii M 49 se Dušan Kopečný umístil na 15. místě. Jediná naše zástupkyně mezi ženami, Eva Dvořáková, doběhla v kategorii F 59 na 7. místě.

Doprovodného závodu na 2500 m se účastnili pouze Pavel Dvořák a Zdeněk Nový. Ti se umístili celkově na čtvrtém, respektive sedmém místě.

V hlavním závodě se hodnotil i týmový duch. Naši dříve jmenovaní sportovci, v součtu svých běžeckých časů, se celkově v týmové soutěži umístili na vynikajícím třetím místě.

Našim sportovcům gratulujeme a přejeme další sportovní úspěchy.