DVA BĚŽECKÉ CROSSY NA ZAČÁTEK ROKU

21.01.2013 22:11

Sportovci KB Prostějov od začátku kalendářního roku se snaží shodit nabraná kila během vánočních svátku a aktivně se účastnili dvou úvodních běžeckých závodů. Oba závody spadají do seriálu Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje, kde v loňském ročníku byli naši sportovce velice úspěšní.

5. ledna se ve Slatinicích konal 34. ročník Zimního běhu přes Kosíř. Na 10 kilometrové trati se našim borcům dařilo následovně:

V kategorii Muži A doběhl Pavel Dvořák na 8. místě, Roman Večeřa se umístil 17. a Aleš Odehnal obsadil 47. pozici. V kategorii Muži B doběhl Dušan Kopečný na 17. místě. V kategorii Ženy H Eva Dvořáková doběhla čtvrtá.

19. ledna se konal v Grygově na 10 kilometrech třetí ročník zimního běhu okolo Bečvy. V kategorii Mužů A se Pavel Dvořák umístil na 6. místě a Roman Večeřa na 13. příčce. Dušan Kopečný v Mužích B doběhl desátý a Eva Dvořáková mezi Ženami H se umístila na druhém místě.