III. KOLO V LETNÍM BIATLONU JÁCHYMOV

03.09.2013 11:07

Předposlední prázdninový víkend 24. – 25. 8. 2013 se lázeňském městě Jáchymov, uskutečnilo třetí kolo v letním biatlonu. Na náročných tratích, které v dřívějších dobách hostili i světový pohár, bojovali společně o body do ČP žákovské i dospělé kategorie. Závodilo se v disciplínách závodu s hromadným startem a dále v rychlostním závodě.

Naší drobné skupině svěřenců se vedlo následovně:

V hlavní kategorii Mužů A v obou závodech obsadil Roman Večeřa 12. příčku. V kategorii Žákyně A doběhla Klárka Neubauerová dvakrát na 9. místě. V kategorii Žáci C vybojoval Ondřej Vystavěl 6. respektive 11. pozici. Ve stejné kategorii Žáků C se Josef Kočí umístil první den na 12. Dále pak na 7. místě.

Výsledky třetí kola ČP v letním biatlonu můžeme hodnotit jako průměrné pro naše svěřence. Velkým příslibem jsou však výsledky našich žáků C, kteří předvedli velice kvalitní běžecký výkon. Teď jen doladit mušku na nadcházející mistrovství republiky.

Našim reprezentantům za výsledky děkujeme a přejeme mnoho úspěchů na nadcházejících mistrovstvích republiky.