LETNÍ VÝSLEDKY

01.09.2014 01:26

Horké letní dny většina z nás tráví nejraději někde u vody. Mezi našimi sportovci se našli tací, kteří si ve chvílích radovánek našli čas jít si zaběhat a kvalitně reprezentovat náš klub. Sportovní léto by se dalo rozdělit na závodění běžecké a závodění biatlonové. Naši sportovci si vedli následovně, časově chronologicky.

V seriálu LIGY 100

5. 7. Běh pod Slunečnou, na vzdálenost 8, 3 km, konaný v Berouně.

V kategorii Muži A doběhl Pavel Dvořák na 4. místě.

Ve stejný den 5. 7., se konala Nemojanská šestka.

Zde v kategorii Muži A doběhl Roman Večeřa na 13. místě a Dušan Kopečný v kategorii Muži B zvítězil.

11. 7. Hudební pětka na dráze, na atletickém stadionu v Olomouci

V kategorii Muži A se Pavel Dvořák umístil na čtvrtém a Roman Večeřa na patnáctém místě.

13. 7. Koblížkový pasecký běh aneb od starosty k ředitelce, na vzdálenost 7,5 km, konaný v Pasekách.

Naše stálice Pavel Dvořák a Roman Večeřa doběhli na 4. a 10. místě.

20. 7. Nemojanská desítka

Pavel Dvořák se umístil na pátém a Roman Večeřena 17. místě.

2. 8. Nemojanská pětka

Zde byl z našeho klubu sám Roman Večeřa a doběhl na osmém místě.

10. 8. Holba běh na Sokolí vrch, na vzdálenost 6 km´do vrchu, ve městě Jeseník

Zde byl také osamocený, ale Pavel Dvořák a doběhlo na 11. místě.

Celkové výsledky naleznete ZDE.

Na závěr léta 30.8.,  se poslední prázdninový víkend naši sportovci účastnili půlmaratónu Moravským krasem, který hostilo město Blansko.

V Kategorii Muži A doběhl Pavel Dvořák na 13. místě. Zdeněk Nový na 35. a Roman Večeřa na 122. příčce.

V kategorii Muži B se Dušan Kopečný umístil na šestnáctém místě.

V prestižní kategorii týmů, ve složení Pavel Dvořák, Zdeněk Nový, Dušan Kopečný, Miloslav Jedlička, Kristýna Chmelková, se náš klub umístil na skvělém třetím místě.

V rámci letní biatlonové sezóny, které má také prázdniny, se naši sportovci účastnili dvou závodů.

16. 8. se konal regionální závod českého poháru v Těrlicku, v disciplíně rychlostního závodu.

V Přípravka hoši se na druhém místě umístil Jan Koutný a páté příčce Ondřej Koutný. V kategorii Žáci A doběhl na třetím místě Alexandr Babek. V kategorii Muži A Roman Večeřa zvítězil.

23. až 24. srpna se v Bystřici pod Hostýnem konalo třetí kolo Českého poháru v letním biatlonu. Soutěžilo se v disciplínách závodu s hromadným startem a v rychlostním závodě.

V prvním dni závodili v kategorii Muži A Roman Večeřa a Pavel Dvořák. Umístili se na 12. a 18. místě.

Druhý závodní den ve stejné kategorii doběhl Roman Večeřa na čtrnáctém místě.

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Všem našim sportovcům, sponzorům a fanouškům děkujeme za přízeň. Našim sportovcům přejeme vydařený závěr sezóny na nastávajících mistrovstvích republiky v letním biatlonu.