NIGHT RUN OLOMOUC 2014

17.10.2014 01:28

V krajském městě Olomouci se dne 11. října konal večerní běh – Night Run. Závod se konal na 5 a 10 kilometrové trati. Tratě byly vytyčeny ve Smetanových sadech, tedy v parku ve středu města. Tento park patří mezi tradiční místa, kde se odehrávají rozmanité sportovní akce. Sportovcům zajišťuje klidné prostředí a důstojné podmínky k závodění.

Naši závodníci startovali na 5 kilometrové trati. Tuto distanci celokovově pokořilo ve všech kategoriích 293 závodníků. Naši sportovci si vedli následovně:

Ondra Koutný v kategorii Chlapců do 7 let doběhl na 2. místě.

Honza Koutný doběhl v kategorii Chlapců do 10 let na prvním místě. Jeho výborný  výkon také zároveň stačil na krásné 3. místo v kategorii Juniorů. Mezi všemi závodníky Honza doběhl na celkovém 22. místě.

Roman Večeře dělal sparing Honzovi. V kategorii Mužů doběhl na 13. místě a celkově mezi všemi na 21. pozici.

Pavel Dvořák, který patří mezi naše nejlepší vytrvalce, v kategorii Mužů zvítězil. Mezi všemi zúčastněními doběhl do cíle jako třetí.

Našim, zejména mladším sportovcům, gratulujeme a těšíme se na další slibné výsledky.

Nezapomeňte se podívat na foto záznam z akce.