NMNM - II. kolo ČP v biatlonu D+D

07.01.2015 04:27

Záhy po Novém roce, první víkend roku 2015  se v Novém Městě na Moravě konalo druhé kole českého poháru v biatlonu dorostu a dospělých. Počasí přálo a organizátorům se podařilo zasněžit tratě, na kterých se odehrává pravidelně světový pohár v biatlon

Dřívější počasí nepřálo tréninkovým podmínkám. To se také projevilo na výkonech našich borců, kteří se ČP účastnili.

O závodním víkendu se sportovci utkali v disciplínách rychlostního závodu a rychlostního závodu se štafetovou střelbou. První den se v kategorii Dorostenci B umístil Ondřej Vystavěl na 21. pozici. V kategorii Muži A dojel Roman Večeřa 19.

V nedělním závodě obsadil Ondra devatenáctou pozici. V neděli startoval také Pavel Dvořák a ten doběhl na 23. místě, Roman Večeřa se potýkal s technickými problémy se zbraní, ztratil na trati a doběhl na 16. pozici.

Fotografie ze závodů v NMNM najte ve FOTOGALERII.

Věříme, že počasí bude přát tréninkovým podmínkám, a že naši borci vylepší své pozice na dalším ČP.