NMNM - IV. kolo ČP a MČR v biatlonu D+D

05.03.2015 00:45

O víkendu 28. února a 1. března se v novoměstské Vysočina aréně konalo IV. kolo ČP v biatlonu. Na víkendovém programu byly vypsány následujíc disciplíny.

V sobotu 28. 2. se závodníci utkali v závodě s hromadným startem. Tento závod byl klasifikován jako závod v rámci Mistrovství České republiky. Účast pro tento závod si zajistil pouze Roma Večeřa v kategorii Mužů A. V náročném mistrovském závodě se umístil na šestnácté pozici.

1. března se soutěžilo v rychlostním závodě. Tento závod byl zařazen do českého poháru a byl tedy přístupné pro širší startovní pole. V kategorii Mužů A doběhl Roman Večeřa na 18. pozici. V Dorostencích B doběhl Ondra Vystavěl na 17. místě.

Našim sportovců s vyrovnání se s nelehkými podmínkami děkujeme a přejeme lepší úspěchy v nadcházejících závodech.