PODZIMNÍ BĚHÁNÍ

08.11.2012 13:29

Naši sportovci se i po ukončení letní biatlonové sezóny udržují v kondici. To předvedli na několika běžeckých závodech letošního podzimu.

Závodě v Grymově pod názvem „Grymovská podkova“ skončili naši borci následovně:

V kategorii A byl Pavel Dvořák na 5. a Roman Večeřa na 9. místě. V kategorii H Eva Dvořáková zvítězila. Mezi příchozími doběhla Zdeňka Staňová na čtvrtém místě.

Zajímavostí tohoto klání byla soutěž dvojic, jimž se sčítaly dosažení časy. V této soutěži zvítězili náš Pavel Dvořák společně s Katečinou Šustrovou. Na třetím místě se umístili Roman Večeřa se Zdeňkou Staňovou.

Na 8 kilometrové trati v Lušticích naši závodníci utíkaly za loštickým tvarůžkem. Vedlo se jim následovně. V kategorii A byl Roman Večeřa na 4. a Aleš Odehnal na 12. místě. V kategorii H opět zvítězila Eva Dvořáková.

Našim sportovcům za pěkná umístění gratulujeme a těšíme se na další jejich úspěchy.