Žebříček ČP - letního biatlonu 2015

15.10.2015 18:36

Jak jsme si vedli v letošním ročníku Českého poháru 2015 v letním biatlonu.Zůčastnilo se nás celkem 11 členů v sezóně letního biatlonu 7 žáků,1 dorostenec a 3 dospělí.V žebříčku Českého poháru 2015 se kategorii žáci A - na krásném 2.místě umístil Koutný Jan,45.místo obsadil Beneš Šimon,kategorie žáci B - 49.místo se zařadil Bábek Alexandr,kategorie žačky A - 69.místo Navrátilová Nicol a žačky B - 60.místo obsadila Martinčíková Nikola.Dorostenec B Vystavěl Ondřej se umístil na pěkném 9.místě,kat. Muži A - Večeřa Roman na solidním 10.místě,muži B - Kopečný Dušan na vynikajícím 11místě a Koutný Jan st. na pěkném 24.místě.Pánové v kat.muži B startovali poprvé v ČP letního biatlonu a podali skvělé výkony.Výkonnostní třídu si vybojovali - 1.VT - Koutný Jan ml,Vystavěl Ondřej,Večeřa Roman,Kopečný Dušan a 2VT - Bábek Alexandr a Koutný Jan st.

V kategorii přípravka hoši se Koutný Ondřej umístil 5x 1.místo,2x 2.místo,4x 3.místo a byl nejúspěšnějším závodníkem v této kategorii. Kopecký Tomáš 1x 4.místo,3x 7.místo,2x 8.místo,1x 11.místo a byl sedmý nejúspěšnější kategorii přípravka kluků.

Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci našeho klubu.