Silvestrovský běh 2016 Prostějov a Mor.Berouně

31.12.2016 22:06

Poslední den v roku se pravidelně pořádá v Prostějově Silvestrovsky běh a i letos pro nás ho připravil oddíl OB SK Prostějov v plné parádě jako každým rokem. I když bylo - 6 tak se do parku v Kolárových sadech přišlo proběhnout kolem 90 běžců a z našeho klubu jich bylo 7 statečných závodníku.Jako první běželi děti s rodičem tak nás reprezentovali Koukal Matěj a Večeřová Eliška  a skončili na 8 a 9.místě.Kategorii děti ročník 2006 a ml. :1.místo Koutný Ondřej,3.místě Kopecký Tomáš,4.místo Koukal Jakub,kat. děti roč.2004 - 05: 1.místo Koutný Jan a ještě běžel v hlavním závodě mužu do 40 let Večeřa Roman a obsadil 6.místo.¨

Do Mor.Berouna se na silvestra běh přijeli proběhnout Pavel a Eva Dvořákovi a jak se jim tam dařilo v závodě.Pavel celkově doběhl na porádním 3.místě a ve své kategorii do 39 let skončil třetí.No a Eva Dvořáková obsadila úžasné 3.místo celkově a v kategorii ženy nad 50 let skončila na 2.místě.