ZÁVĚREM ROKU VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDKY

03.01.2014 18:47

Závěrem roku 2013 se našim sportovcům podařilo sesbírat několik dalších vynikajících sportovních úspěchů a tím jen potvrdili veleúspěšný rok pro náš klub.

Eva Dvořáková a Pavel Dvořák se 15. prosince účastnili závodu na 10 km v Hustopečích u Brna. Ve svých kategoriích, tedy v Ženách B a Mužích A, nenašli přemožitele a bezkonkurenčně zvítězili.

Další, pro náš klub úspěšný podnik, se stal tradiční Silvestrovský běh v Prostějově (31.12), pořádaný místním spolkem orientačních běžců.

V mladších žákyních doběhla Klára Neubauerová na druhém místě. V hlavní kategorii Mužů A uzavíral Ramon Večeřa první desítku. Pavel Dvořák potvrdil formu a zvítězil.

Za úspěšný závěr roku našim sportovcům děkujeme a přejeme pevné zdraví v Novém Roce.