ZÁVOD VE ZDĚTÍNE OSLAVIL 18. NAROZENINY - SLAVILI I SPORTOVCI

05.05.2012 16:53

V slunečnou sobotu 28. 4. 2012 se odehrál ve sportovním areálu střelnice Zdětín, tradiční vytrvalostní závod regionálního českého poháru v letním biatlonu. Jednalo se již o 18. ročník tohoto závodu a 3. ročník Memoriálu Radomila Večeři. Tímto sportovním kláním závod oslavil svojí „PLNOLETOST“ a všichni sportovci slavili s ním. Zejména domácí borci, kteří na sportovní klání byli dobře připraveni.

Nejmladší závodnice v našem klubu je Klárky Neubauerová, která startovala v kategorii Žákyně A, kde se umístila na bramborovém 4. místě.

V kategorii Žáci B vybojoval 9. místo Staňo Michal.

V kategorii Žáci C, měl náš klub nejpočetnější zastoupení v počtu čtyř borců. Umístili se na 5., 8., 9. a 11. místě. Jmenovitě Kočí Josef 5. místo, Fajkus Radim 8. místo, Vystavěl Ondřej 9. místo a Otruba Vojtěch 11. místo.

Na stupně vítězů se třetím místem dostala Klára Halmo v kategorii Žákyně C.

Na čtvrtých místech ve svých kategoriích, Ženy B a Muži B se umístili manželé Aleš a Jitka Odehnalovi.

V Kategorii Ženy C se na druhém místě umístila Eva Dvořáková, pro kterou to byla skvělá biatlonová premiéra.

V hlavní kategorii Mužů A se naši borci umístili na druhém - Večeřa Roman, respektive na pátém místě – Pavel Dvořák.

V další hlavní kategorii Ženy A, naše ženy zazářili a to druhým – Radka Coufalová a třetím místem – Zdeňka Staňová.

Suma sumárum narozeninový součet našeho klubu činní:

• 3 X druhé místo, 2 X třetí místo, 3 X čtvrté místo atd.

Touto cestou chceme poděkovat všem, kdo pomohli závod zrealizovat. Zejména všem sponzorům, díky jimž si závodníci za své výkony odnesli hodnotné ceny. Dále chceme poděkovat studentu Střední zdravotnické školy Prostějov Zbyňku Krajíčkovi, který se staral o vzorný zdravotnický dozor.

Děkujeme a těšíme na další ročník závodu.