Novinky
Termíny zimních regionálních závodů
19.11.2019 21:47
https://evidence.biatlon.cz/#/udalosti
———
Dvě míle s úsměvem, Olomouc
07.11.2019 19:45
3.11. jsme se účastnili běhu na 2 míle v Olomouci
Muži
4. místo ČERNÝ Max
8.místo ŠEVČÍK František
12.místo VEČEŘA Roman
22.místo BÁBEK Alexander
24.místo VLK Michael
28.místo KOUKAL...
———
Napsali o nás ....
04.11.2019 17:43
https://pvnovinky.cz/sport/52075-prostejovsti-biatloniste-bodovali-na-mistrovstvi-cr
———
MČR v letním biatlonu D+D, Bystřice pod Hostýnem, 28.9.2019 - 29.9.2019
30.10.2019 16:13
28.9. - 29.9.2019 jsme se účastnili Českého poháru v Bystřici pod Hostýnem
28.9.2019
Disciplína
1) Sprint
Dorostenky W16
18.místo MELCROVÁ Elen
Junioři
3.místo VYSTAVĚL Ondřej
Muži...
———
MČR v letním biatlonu Ž, Břidličná, 21.9.2019 - 22.9.2019
28.10.2019 12:32
21.9. - 22.9.2019 jsme se účastnili Českého poháru v Břidličné
21.9.2019
Disciplína
1) Sprint
Žáci M12
10.místo KOPECKÝ Tomáš
Žáci M13
13.místo KOUKAL Jakub
Žákyně...
———
3. kolo ČP v letním biatlonu Ž+D+D, Jilemnice, 7.9.2019 - 8.9.2019
28.10.2019 12:00
7.9. - 8.9.2019 jsme se účastnili Českého poháru v Jilemnici
7.9. 2019
ŽÁCI
Disciplína
Sprint se skupinovým startem
Žáci M12
15. místo KOPECKÝ Tomáš
Žáci M13
12.místo KOUKAL...
———
Kvalifikační regionální závod v letním biatlonu žactva Rožnov pod Radhoštěm, 17.8.2019
28.10.2019 11:08
17.8. jsme se účastnili závodu Rožnově pod Radhoštěm.
Disciplína
Vytrvalostní závod – pro všechny kategorie.
Žáci M0
3. místo BÁBEK Richard
Žákyně W0
6. místo VLKOVÁ Julie
Žáci...
———
Kvalifikační regionální závod Českého poháru v letním biatlonu žactva Dolní Lhota u Ostravy, 13.7.2019
28.10.2019 10:54
13.7. jsme se účastnili závodu v Dolní Lhotě u Ostravy
Disciplína
Sprint se skupinovým startem
Žáci M0
3. místo BÁBEK Richard
Žáci M13
4.místo KOUKAL Jakub
Žáci M14
3.místo...
———
Kvalifikační regionální závod Českého poháru v letním biatlonu žactva Letohrad, 29.6.2019
28.10.2019 10:40
29.6. jsme se účastnili závodu v Letohradu.
Disciplína
Sprint s obratnostními prvky M a W 12, 13/žákyně B 1,5 km L L M a W 14, 15/žákyně C 2 km L L
Žákyně W12
10. místo KLAPKOVÁ...
———
Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019
24.06.2019 07:04
V Liberci se konají ve dnech 23.06.2019 - 28.06.2019 Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019.
Olomoucký kraj reprezentují členové našeho klubu:
EMA ŠVANCAROVÁ
JAKUB KOUKAL
STANISLAV...
———
2. kolo ČP v letním biatlonu Ž+D+D Místo, Bystřice pod Hostýnem, 15.6.2019 - 16.6.2019
24.06.2019 06:30
14.6. - 16.6. 2019 jsme se účastnili Českého poháru v Bystřici pod Hostýnem
ŽÁCI - 15.6.
Disciplína
1. Sprint se skupinovým startem
Žáci M12
12. místo KOPECKÝ Tomáš
Žáci M13
20.místo...
———
Kvalifikační regionální závod Českého poháru v letním biatlonu žactva, dorostu a dospělých Břidličná, 11. 5. 2019
12.06.2019 15:20
11.5. jsme se účastnili závodu v Břidličné.
Disciplína
Žáci – závod s hromadným startem, dorost a dospělí – sprint se skupinovým startem.
Žáci M0
6.místo BÁBEK Richard
Žáci M12
4.místo...
———
REGIONÁLNÍ ZÁVOD ČESKÉHO POHÁRU V LETNÍM BIATLONU ŽACTVA, DOROSTU A DOSPĚLÝCH, TĚRLICKO 8.5. 2019
12.06.2019 15:10
Žáci se zúčastnili 4.5.2019 závodu v Orlové.
Ve vytrvalostním závodě se takto umístili:
disciplína vytrvalostní závod.
Více zde:...
———
Napsali o nás...
19.05.2019 20:23
https://www.vecernikpv.cz/archiv/book/382/1?page=39
———
Běh 2 míle (3,2 km), Olomouc 5.5.2019
06.05.2019 06:53
O události
Otevřený závod na 2 míle (3,2 km), při kterém každý soutěží především sám se sebou, je určen pro všechny věkové kategorie, pro běžce pomalé i rychlé, zkušené, občasné i začínající – pro...
———
Kvalifikační regionální závod ČP, žáci, Orlová 4.5.2019
05.05.2019 06:11
Žáci se zúčastnili 4.5.2019 závodu v Orlové.
Ve vytrvalostním závodě se takto umístili:
disciplína vytrvalostní závod.
Žáci M0
1.místo BÁBEK Richard
Žáci M12
1.místo KOPECKÝ...
———
Kvalifikační regionální závod ČP, D+D, Těrlicko 4.5.2019
04.05.2019 23:55
V sobotu 4.5.2019 se naši členové kategorií D+D účastnil závodu v Těrlicku.
V disciplíně sprint se umístili takto:
Dorostenci M19
2.místo POLÁČEK Llukáš
Muži
4.místo VEČEŘA...
———
Kvalifikační regionální závod ČP, VYŠKOV 28.4.2019
04.05.2019 23:31
V neděli 28.4.2019 pořádal klub Vyškov v našem areálu regionální závod, naši členové pomohli s organizací, závodníci se umístili takto:
disciplína sprint:
Žáci M0
6.místo BÁBEK...
———
KVALIFIKAČNÍ REGIONÁLNÍ ZÁVOD a PŘEBOR OLOMOUCKÉHO KRAJE V LETNÍM BIATLONU žactva, dorostu a dospělých. ZDĚTÍN 27.4.2019
04.05.2019 23:06
V sobotu 27.4.2019 jsme pořádali KVALIFIKAČNÍ REGIONÁLNÍ ZÁVOD a PŘEBOR OLOMOUCKÉHO KRAJE V LETNÍM BIATLONU žactva, dorostu a dospělých.
Přihlásilo se 161 závodníků.
Naši členové se účastnili jak...
———
Výsledky zimního biatlonu 2018/2019
12.04.2019 06:02
Členové našeho klubu, kteří se účastnili i zimních závodů se umístili v celkovém pořadí takto:
Žákyně W12
Švancarová Ema - 25 místo
Žáci M13
Ševčík František - 26 místo
Vlk...
———
Data narození závodníků a věkové kategorie pravidla 2018
01.04.2019 05:57
Data narození závodníků a věkové kategorie pravidla 2018
———
ČP DOROSTU A DOSPĚLÝCH V BIATLONU 2018/19, AKADEMICKÉ M ČR, HARRACHOV 15.3. - 17.3. 2019
24.03.2019 22:57
Roman Večeřa se zúčastnil ČP v Harrachově:
DISCIPLÍNY
1) Sprint
2) Sprint se štafetovou střelbou
SOBOTA 16. 3. 2019 - SPRINT
Muži M36
10.místo
NEDĚLE 17. 3. 2019 - SPRINT SE ŠTAFETOVOU STŘELBOU
Muži...
———
Nový Kalendář soutěží ČP v letním biatlonu pro sezónu 2019
09.03.2019 17:45
Nový Kalendář soutěží ČP v letním biatlonu pro sezónu...
———
MČR DOROSTU A DOSPĚLÝCH V BIATLONU 2019 NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 22. 2. — 24. 2. 2019
24.02.2019 14:10
DISCIPLÍNY
1) Smíšená štafeta dvojic
2) Sprint
3) Stíhací závod
Sobota, sprint:
Muži M36
12.místo - Večeřa Roman
Nedělě, stíhací závod:
Muži M36
12.místo - Večeřa...
———
Kvalifikační regionální závod ČP žactva, LIBEREC, SOBOTA 9. ÚNORA 2019
24.02.2019 06:54
Výsledky závodů v Liberci
DISCIPLÍNY: Sprint – volně
Žáci M13
3.místo - Ševčík...
———
III. ČP ŽACTVA V BIATLONU 2018/19 LETOHRAD 15.2. - 17.2. 2019
24.02.2019 06:22
O víkendu 15.2. - 17.2. se naši žáci účastnili ČP v Letohradu.
DISCIPLÍNY
1) Vytrvalostní závod - klasicky
2) Sprint - klasicky
SOBOTA 19.1. 2019 - Vytrvalostní závod - klasicky:
Výsledky:
Žákyně...
———
I. ČP ŽACTVA V BIATLONU 2019 HARRACHOV 19.1. - 20.1. 2019
27.01.2019 20:43
O víkendu 19.1. - 20.1. se naši žáci účastnili ČP v Harachově.
DISCIPLÍNY
1) Sprint - klasicky
2) Sprint se skupinovým startem - klasicky
SOBOTA 19.1. 2019 - SPRINT - KLASICKY:
Výsledky:
Žáci...
———
Kvalifikační závod v biatlonu žactva 13. 1. 2019, Letohrad
27.01.2019 20:39
Výsledky závodů v Letohradu
Disciplína - Sprint ( klasicky)
Žákyně W12
9.místo - Švancarová Ema
Žáci M13
10.místo - Vlk...
———
Kvalifikační závod ČP v biatlonu žactva 2. 1. 2019, Nové Město na Moravě
04.01.2019 06:01
Výsledky závodů v Novém Městě na Moravě
Disciplína - Sprint, volně.
Žákyně W12
15.místo - Švancarová Ema
Žákyně W14
19.místo - Hájková Nela
Žáci M13
11.místo - Ševčík...
———
Úvodní kolo Českého poháru odstartovalo i souboje o vrcholné světové akce
03.01.2019 06:22
https://www.biatlon.cz/uvodni-kolo-ceskeho-poharu-odstartovalo-i-souboje-o-vrcholne-svetove-akce/