Náš tým
Večeřa Roman
předseda klubu, správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí II. třídy a trenér 2.třídy, závodník v kategorii M36
———
———
Ševčík Tomáš
Trenér 3.třídy, závodník kategorie muži
———
Večeřová Eliška
závodník kategorie žactvo
———
Horáková Johanka
závodník kategorie žactvo
———
Horáková Barbora
závodník kategorie žactvo
———
Dostálek Marek
závodník kategorie žactvo
———
Špaček Jakub
závodník kategorie žactvo
———
Hampl Šimon
závodník kategorie žactvo
———
———
Černý Dominik
závodník kategorie žactvo
———
Všetička Mikuláš
závodník kategorie žactvo
———
———
———
Jurásková Aneta
závodník kategorie dorost
———
———
———
———
———
———
———
———
Slintáková Helena
Závodník kategorie dorost
———
———
Pilná Štěpánka
závodník kategorie ženy
———
———
Vystavěl Ondřej
závodník kategorie muži
———
———
———
———
———
———
Koukalová Markéta
Rozhodčí II. třídy
———
Vlk Michael
Rozhodčí II. třídy
———
Lošták Miroslav
člen
———
Večeřa Radomil
Radomil Večeřa se narodil 16.7.1952 v Prostějově manželům Radomilovi a Heleně Večeřovým.Byl mladším bratrem sestry Heleny. Radek,jak mu všichni říkali,se vyučil jako zedník a poté si udělal rekvalifikační kurs na pokrývače a tomu se věnoval po zbytek života.Již od svého útlého...
———
Dušek Antonín Mgr.
Čestný předseda Klubu biatlonu Prostějov
———
PhDr. Bůžek Antonín, PhD.
čestný Mistopředseda klubu, rozhodčí I. třídy, funkcionář klubu
V sobotu 8. dubna 2023 opustil nečekaně nejen běžecký svět pan PhDr. Antonín Bůžek, Ph.D.
Ve věku 80 odešel neúnavný atlet, rozhodčí, činovník a organizátor, nám všem dobře známý jako nepřehlédnutelná postava oblíbeného Běhu ve Skalce.
———
Mgr. Jan Ratiborský
člen klubu biatlonu Prostějov,Rozhodčí II. třídy a trenér 3.třídy, závodník kategorii MUŽI A
———
Nezvalová Jana (Matějíčková)
Místopředseda klubu biatonu Prostějov,závodnice kat. žen
———
Bábková Vladislava
Rozhodčí II. třídy
———
Daňková Danuše
Pokladní klubu
———
Večeřová Marie
Funkcionářka klubu
———
Staňová Zdeňka
člen výboru klubu biatlonu Prostějov,závodnice v kategorii ŽENY B
———
Tybor František
Správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí III. třídy
———
Tyborová Zdeňka
Rozhodčí III. třídy
———
Fančovič Marián Ing.
Rozhodčí II. třídy
———
Náš tým
Černý Dominik
závodník kategorie žactvo
———
Všetička Mikuláš
závodník kategorie žactvo
———
———
———
Jurásková Aneta
závodník kategorie dorost
———
———
———
———
———