Kvalifikační regionální závod ČP, Těrlicko 8.5.2018
11.05.2018 13:29V úterý 8.5. jsme se účastnili kvalifikačního regionální závodu ČP v Těrlicku:
Naši závodníci se umístili takto:
Muži B: 2.místo Večeřa Roman
Muži C: 3.místo Černý Max
Juniorky: 6.místo Černá Hana
Žákyně C: 7.místo Melcrová Elen
25.místo Hájková Nela
Žákyně B: 8.místo Švancarová Ema
Dorostenci A: 3.místo Bábek Alexandr
6.místo Poláček Lukáš
Žáci B: 7.místo Ševčík František
8.místo Vlk Michal
11.místo Melcr Stanislav
19.místo Koukal Jakub
Žáci A: 11.místo Kopecký Tomáš
Přípravky dívky: 11.místo Vlková Julie
Přípravka hoši: 10.místo Bábek Richard
https://evidence.biatlon.cz/#/vysledky/20181/9/60
Naši závodníci se umístili takto:
Muži B: 1.místo Večeřa Roman
Žákyně C: 5.místo Melcrová Elen
17.místo Klapková Anežka
18.místo Hájková Nela
Žáci C: 1.místo Koutný Jan
Žákyně B: 9.místo Švancarová Ema
Dorostenci A: 3.místo Bábek Alexandr
6.místo Poláček Lukáš
Žáci B: 1.místo Ševčík František
3.místo Koutný Ondřej
6.místo Melcr Stanislav
7.místo Koukal Jakub
Žáci A: 8.místo Kopecký Tomáš
Žákyně A: 6.místo Klapková Anežka
Přípravky dívky: 11.místo Vlková Julie
Více zde: https://biatlon-prostejov.webnode.cz/news/kvalifikacni-zavod-zdetin-2018/
Naši závodníci se umístili takto:
Muži B: 1.místo Večeřa Roman
Žákyně C: 5.místo Melcrová Elen
17.místo Klapková Anežka
18.místo Hájková Nela
Žáci C: 1.místo Koutný Jan
Žákyně B: 9.místo Švancarová Ema
Dorostenci A: 3.místo Bábek Alexandr
6.místo Poláček Lukáš
Žáci B: 1.místo Ševčík František
3.místo Koutný Ondřej
6.místo Melcr Stanislav
7.místo Koukal Jakub
Žáci A: 8.místo Kopecký Tomáš
Žákyně A: 6.místo Klapková Anežka
Přípravky dívky: 11.místo Vlková Julie
Více zde: https://biatlon-prostejov.webnode.cz/news/kvalifikacni-zavod-zdetin-2018/
https://biatlonprostejov.rajce.idnes.cz/Terlicko_8.5.2018/
Naši závodníci se umístili takto:
Muži B: 1.místo Večeřa Roman
Žákyně C: 5.místo Melcrová Elen
17.místo Klapková Anežka
18.místo Hájková Nela
Žáci C: 1.místo Koutný Jan
Žákyně B: 9.místo Švancarová Ema
Dorostenci A: 3.místo Bábek Alexandr
6.místo Poláček Lukáš
Žáci B: 1.místo Ševčík František
3.místo Koutný Ondřej
6.místo Melcr Stanislav
7.místo Koukal Jakub
Žáci A: 8.místo Kopecký Tomáš
Žákyně A: 6.místo Klapková Anežka
Přípravky dívky: 11.místo Vlková Julie
Více zde: https://biatlon-prostejov.webnode.cz/news/kvalifikacni-zavod-zdetin-2018/
Naši závodníci se umístili takto:
Muži B: 1.místo Večeřa Roman
Žákyně C: 5.místo Melcrová Elen
17.místo Klapková Anežka
18.místo Hájková Nela
Žáci C: 1.místo Koutný Jan
Žákyně B: 9.místo Švancarová Ema
Dorostenci A: 3.místo Bábek Alexandr
6.místo Poláček Lukáš
Žáci B: 1.místo Ševčík František
3.místo Koutný Ondřej
6.místo Melcr Stanislav
7.místo Koukal Jakub
Žáci A: 8.místo Kopecký Tomáš
Žákyně A: 6.místo Klapková Anežka
Přípravky dívky: 11.místo Vlková Julie
Více zde: https://biatlon-prostejov.webnode.cz/news/kvalifikacni-zavod-zdetin-2018/
———
Zpět