Tak jsme začali letní sezonu na domácím závodu ve Zdětíně 29.4. 2017

01.05.2017 20:44

Náš Klub pořádal 29.4. 2017 již 23.ročník regionální závod ve Zdětíně,který se započítává do žebříčku Českého Poháru a také to byl 8.ročník Memorialu Radomila Večeři.Našeho závodu se zůčastnilo 12 klubů z Moravy a Sleszka a celkem startovalo 147 závodníků (Prostějov,Olomouc,Vyškov,Blansko,Halenkovice,Vsetín-Bobrky,Říčany,Třebíč,Ostrava,Orlová,Břídličná,Bělá pod Pradědem).Z našeho klubu startovalo 17 závodníků a hned 8 znich stálo na stupních(4 zlaté,1 stříbrná,3 bronzová).První místo vybojovali Alžběta Klapková,Ondřej Koutný,Jan Koutný,Roman Večeřa.Druhé místo vybojoval Ondřej Vystavěl a třetí místa Tomaš Kopecký,Jakub Koukal,Elen Melcrová a také jsme měli 2krát 4.místo Anežka Klapková,Jan Koutný st. potom 5.místo Hana Černá, 2krát 6.místo Nela Hájková,Alexandr Bábek,8.místo Poláček L,10.místo František Ševčík,12.místo Tomáš Poláček a ještě Stanislav Melcr.Tak a snad se nám bude i nadále dařit v sezoně přejem naším závodníkům.Jinak GRATULUJUME medailistům.

Poděkování zponzorům za podporu našeho závodu:Olomoucký Kraj,město Prostějov,Montáže Kučera,Zetaspol Bedihošť,ZD Klass Kralice n/H,Pohřební služba Makový Pavel,Z+Z pan Zbořílek,Cyklo Vačkář,Cyklo Dočkal,Holplast,Němčická pekárna,dětské zábavní centrum šmoulíkov,Laser arena Prostějov,Šumavský pramen,ZD Vicov,Šiklův Mlýn,knihy Dobrochovský,Billa,OBI,