PROSTĚJOVŠTÍ BIATLONISTÉ LADILI BĚŽECKOU FORMU NA DĚTŘICHOVSKÉM MEMORIÁLU

11.05.2011 00:16

Začátkem května se pravidelně prostějovští biatlonisté účastí Dětřichovského memoriálu na počest padlích v za druhé světové války. Letošní vzpomínkový běh se konal již po šestatřicáté a prostějovští biatlonisté patřili mezi nejlepší. V kategorii Muži A skvělými výkony a umístěním si zasloužili 4. respektive 5. místo Pavel Dvořák a Roman Večeřa. Mezi více jak dvě desítkami účastníků v této kategorii se na slušném 13. místě obsadil Aleš Odehnal. Kde naši muži skončili těsně pod stupni vítězů, tak ženy úspěšně nahradili. V kategorii Ženy A obsadila skvělé druhé místo Radka Coufalová a navázala tak na slibné jarní výkony.

Kompletní výsledky závodu naleznete ZDE.

Mezi další běžecké závody, které i náš klub pořádá, je závod ve Skalce, který se koná 11. 6. 2011. Kompletní propozice závodu naleznete ZDE.