Novinky

Výsledky 3. kola Českého poháru v letním biatlonu v Jilemnici

18.09.2018 06:11
V Bystřici se naši závodníci umístili takto: ZÁVOD S HROMADNÝM STARTEM 23.6.2108: Žáci A 25.místo Kopecký Tomáš   Žáci B 16.místo Ševčík František 26.místo Melcr Stanislav   Žákyně B 38.místo Švancarová Ema Žákyně C 32.místo Melcrová Elen Dorostenci...

POZOR, Změna zobrazovaných žebříčků žactva B, C.

29.08.2018 20:24
Zobrazovaný žebříček na serveru evidence nyní odpovídá redukovanému žebříčku pro kvalifikaci 25 nejlepších sportovců bez 1. VT. zebricek-CP-plny-29_08_2018 https://evidence.biatlon.cz/#/soutez/jednotlivci/20181

Superkvalifikační závod – upřesnění

29.08.2018 20:19
V superkvalifikačních závodech budou určeni jen 3 nejlepší závodníci/závodnice v každé kategorii, kteří nemají postup na MČR podle kritérií I. VT a 25 nejlepších z předchozích  regionálních závodů. Superkvalifikační závody nemají na seznam 25 nejlepších závodníků z...

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Jilemnice, 26.8.2018

29.08.2018 06:40
V neděli 26.8.2018 jsme se účastnili závodu v Jilemnici, výsledky: Závod sprint Žákyně C 11.místo Melcrová Elen Žáci B 12.místo Vlk Michal 16.místo Koukal Jakub   Žáci A 9.místo Kopecký Tomáš   Přípravka hoši 8.místo Vlková...

aktuální ŽEBŘÍČEK PRO POSTUP ŽACTVA B+C NA ČP KE DNI 21.8.2018

22.08.2018 06:13
www.biatlon.cz/wp-content/uploads/zebricek-CP-21_08_2018.pdf

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Rožnov pod Radhoštěm, 18.8.2018

21.08.2018 21:41
V sobotu 18.8.2018 se v Rožnově naši závodníci umístili takto: Závod sprint Žákyně C 12.místo Hájková Nela 14.místo Melcrová Elen Žáci B 3.místo Ševčík František 7.místo Vlk Michal 9.místo Koukal Jakub 12.místo Melcr Stanislav   Žáci A 1.místo Kopecký Tomáš   Přípravka...

Výsledky kvalifikačního regionálního závodu ČP v letním biatlonu žactva 30. 6. 2018, Letohrad

16.08.2018 23:28
ZÁVOD S HROMADNÝM STARTEM 23.6.2108: V Letohradu se naši závodníci umístili takto: Rychlostní závod: Žáci B 6.místo Ševčík František 13.místo Vlk Michal 20.místo Koukal Jakub   Žákyně C 29.místo Hájková Nela   https://evidence.biatlon.cz/#/vysledky/20181/21/74

II. kolo ČP v letním biatlonu 2018 dospělých, dorostu a žactva. Akademické MČR v letním biatlonu 2018 BYSTŘICE POD HOSTÝNEM 22. – 24. 6. 2018

16.08.2018 23:11
V Bystřici se naši závodníci umístili takto: ZÁVOD S HROMADNÝM STARTEM 23.6.2108: Žáci A 25.místo Kopecký Tomáš   Žáci B 16.místo Ševčík František 26.místo Melcr Stanislav   Žákyně B 38.místo Švancarová Ema Žákyně C 32.místo Melcrová Elen Dorostenci A 8.místo Bábek...

I. KOLO ČP V LETNÍM BIATLONU V LETOHRADU

18.06.2018 00:00
https://www.biatlon.cz/horko-hodne-zavodniku-a-pouziti-cipu-charakterizovaly-i-kolo-cp-v-letnim-biatlonu-v-letohradu/   V Letohradu se naši závodníci umístili takto: SPRINT 9.6.: Žákyně A 22.místo Klapková Alžběta   Žáci B 16.místo Ševčík František 33.místo Vlk Michal 41.místo...

vložené nové fotografie a video

11.06.2018 22:07
byly vloženy nové fotky a video

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Dolní Lhota u Ostravy, 3.6.2018

04.06.2018 17:55
V sobotu 26.5.2018 se v Rožnově naši závodníci umístili takto Žákyně B 6.místo Švancarová Ema Žákyně C 30.místo Hájková Nela 32.místo Klapková Anežka Žáci B 6.místo Ševčík František 8.místo Vlk Michal 22.místo Koukal Jakub   Žáci A 3.místo Kopecký...

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Bystřice pod Hostýnem, 27.5.2018

04.06.2018 17:40
V nděli 27.5.2018 se v Bystřici naši závodníci umístili takto: Muži B 1.místo Večeřa Roman   Muži C 6.místo Černý Max   Juniorky 9.místo Černá Hana   Dorostenci A 3.místo Bábek Alexandr 7.místo Poláček Lukáš...

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Rožnov pod Radhoštěm, 26.5.2018

04.06.2018 17:25
V sobotu 26.5.2018 se v Rožnově naši závodníci umístili takto Žákyně B 6.místo Švancarová Ema Žákyně C 30.místo Hájková Nela 32.místo Klapková Anežka Žáci B 6.místo Ševčík František 8.místo Vlk Michal 22.místo Koukal Jakub   Žáci A 3.místo Kopecký Tomáš   Přípravka...

Aktuální postupový žebříček pro postupující na 1.kolo Českého Poháru v Letohradu 8.-10.6. 2018

04.06.2018 06:12
www.biatlon.cz/wp-content/uploads/zebricek-CP-03_06_2018.pdf Propozice pro Letohrad  8.-10.6.2018

12. Běh ve Skalce, 25.5.2018

28.05.2018 23:45
V pátek 25.5.2018 jsme pořádali 12.ročník běhu ve Skalce a někteří naši členové se také závodu zúčastnili. Výsledky: Mladší školáci (2012-2009) - 650 metrů 6.místo Bábek Richard   Starší školáci (2008 -2004) - 1300 metrů 1.místo Melcr Stanislav 5.místo Koukal Jakub   Starší...

Hloučela 3.6.9

20.05.2018 23:20
V neděli 20.5.2018 se několik našich členů zúčastnilo běžeckého závodu Hloučela 3.6.9 doběhli takto: výsledky tratí 50m  a 500 m: 50 m dívky - 2.místo Eliška Večeřová 50 m chlapci - 5.místo Matěj Koukal 500 m dívky - 2.místo Ema Švancarová 500 m chlapci - 1.místo Stanislav Melcr výsledky...

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Břidličná 12.5.2018

15.05.2018 19:25
V úterý 8.5. jsme se účastnili kvalifikačního regionální závodu ČP v Těrlicku: Naši závodníci se umístili takto: Muži B:     2.místo Večeřa Roman Muži C:    3.místo Černý Max Juniorky:  6.místo Černá Hana Žákyně C: 7.místo Melcrová...

Běh za sedmizubým hřebenem na 12,5 km

14.05.2018 05:55
Naši členové se zúčastnili běžeckého závodu - Běh za sedmizubým hřebenem na 12,5 km. V týmovém běhu vybojovali 3.místo - gratulujeme ! Tým biatlon Prostějov: Dvořáková Eva Dvořák Pavel Černá Hana Černý Max Milan Kobliha Večeřa...

Břidličná 12.5.2018, vloženo nové video + foto

12.05.2018 14:38
https://youtu.be/8iE03o_D-js https://biatlonprostejov.rajce.idnes.cz/Bridlicna_12.5.2018/

Kvalifikační regionální závod ČP, Těrlicko 8.5.2018

11.05.2018 13:29
V úterý 8.5. jsme se účastnili kvalifikačního regionální závodu ČP v Těrlicku: Naši závodníci se umístili takto: Muži B:     2.místo Večeřa Roman Muži C:    3.místo Černý Max Juniorky:  6.místo Černá Hana Žákyně C: 7.místo Melcrová...

        

                                      


 

 

Náš tým

Roman Večeřa

Roman Večeřa
předseda klubu, správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí II. třídy a trenér 2.třídy, závodník v kategorii MUŽI B

Martin Bábek

Martin Bábek
Trenér 3.třídy

Alexandr Bábek

Alexandr Bábek
závodník - dorostenci A

Richard Bábek

Richard Bábek
závodník - žáci

Jan Koutný st.

Jan Koutný st.
závodník - muži B

Jan Koutný ml.

Jan Koutný ml.
závodník - žáci C

Ondřej Koutný

Ondřej Koutný
závodník - žáci B

Jakub Koukal

Jakub Koukal
závodník - žáci B

Tomáš Kopecký

Tomáš Kopecký
závodník - žáci A

František Ševčík

František Ševčík
závodník - žáci B

Michael Vlk

Michael Vlk
závodník kat. žáků B

Julie Vlková

Julie Vlková
závodník - žákyně

Švancarová Ema

závodník kat. žáci B

Hájková Nela

Hájková Nela
závodník - žákyně C

Klapková Anežka

Klapková Anežka
závodník - žákyně C

Klapková Alžběta

Klapková Alžběta
závodník - žákyně A

Hana Černá

Hana Černá
závodnice kat juniorka

Max Černý

Max Černý
žávodník - muži C

Melcrová Elen

Melcrová Elen
závodník - žákyně C

Stanislav Melcr

závodník - žáci B

Pavel Koukal

Pavel Koukal
člen

Ondřej Vystavěl

závodník - JUNIOR

Lukáš Poláček

Lukáš Poláček
závodník kat. dorostenci A

Tomáš Poláček

závodník kat.žáků

Dušan Kopečný

Dušan Kopečný
závodník - Muži B

Mgr. Pavel Dvořák

Mgr. Pavel Dvořák
Závodník v kategorii MUŽI A  

Radomil Večeřa

  Radomil Večeřa se narodil 16.7.1952 v Prostějově manželům Radomilovi a Heleně Večeřovým.Byl mladším bratrem sestry Heleny. Radek,jak mu všichni říkali,se vyučil jako zedník a poté si udělal rekvalifikační kurs na pokrývače a tomu se věnoval po zbytek života.Již od svého útlého...

Mgr. Antonín Dušek

čestný předseda Klubu biatlonu Prostějov

PhDr. Antonín Bůžek, PhD.

čestný Mistopředseda klubu, rozhodčí I. třídy, funkcionář klubu

Danuše Daňková

Pokladní klubu

František Tybor

Správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí III. třídy

Petr Růžička

závodník - dorost

Zdeňka Tyborová

Rozhodčí III. třídy

Tereza Janošíková

závodník - dorost

Marie Večeřová

Funkcionářka klubu

Ing. Marián Fančovič

Rozhodčí II. třídy

Jana Matějková

Místopředseda klubu biatonu Prostějov,závodnice kat. žen

Zdeňka Staňová

člen výboru klubu biatlonu Prostějov,závodnice v kategorii ŽENY B

Mgr. Jan Ratiborský

člen klubu biatlonu Prostějov,Rozhodčí II. třídy a trenér 3.třídy, velitel tratí v areálu střelnice Zdětín, závodník kategorii MUŽI A