Novinky

I. KOLO ČP V LETNÍM BIATLONU V LETOHRADU

18.06.2018 00:00
https://www.biatlon.cz/horko-hodne-zavodniku-a-pouziti-cipu-charakterizovaly-i-kolo-cp-v-letnim-biatlonu-v-letohradu/

vložené nové fotografie a video

11.06.2018 22:07
byly vloženy nové fotky a video

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Dolní Lhota u Ostravy, 3.6.2018

04.06.2018 17:55
V sobotu 26.5.2018 se v Rožnově naši závodníci umístili takto Žákyně B 6.místo Švancarová Ema Žákyně C 30.místo Hájková Nela 32.místo Klapková Anežka Žáci B 6.místo Ševčík František 8.místo Vlk Michal 22.místo Koukal Jakub   Žáci A 3.místo Kopecký...

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Bystřice pod Hostýnem, 27.5.2018

04.06.2018 17:40
V nděli 27.5.2018 se v Bystřici naši závodníci umístili takto: Muži B 1.místo Večeřa Roman   Muži C 6.místo Černý Max   Juniorky 9.místo Černá Hana   Dorostenci A 3.místo Bábek Alexandr 7.místo Poláček Lukáš...

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Rožnov pod Radhoštěm, 26.5.2018

04.06.2018 17:25
V sobotu 26.5.2018 se v Rožnově naši závodníci umístili takto Žákyně B 6.místo Švancarová Ema Žákyně C 30.místo Hájková Nela 32.místo Klapková Anežka Žáci B 6.místo Ševčík František 8.místo Vlk Michal 22.místo Koukal Jakub   Žáci A 3.místo Kopecký Tomáš   Přípravka...

Aktuální postupový žebříček pro postupující na 1.kolo Českého Poháru v Letohradu 8.-10.6. 2018

04.06.2018 06:12
www.biatlon.cz/wp-content/uploads/zebricek-CP-03_06_2018.pdf Propozice pro Letohrad  8.-10.6.2018

12. Běh ve Skalce, 25.5.2018

28.05.2018 23:45
V pátek 25.5.2018 jsme pořádali 12.ročník běhu ve Skalce a někteří naši členové se také závodu zúčastnili. Výsledky: Mladší školáci (2012-2009) - 650 metrů 6.místo Bábek Richard   Starší školáci (2008 -2004) - 1300 metrů 1.místo Melcr Stanislav 5.místo Koukal Jakub   Starší...

Hloučela 3.6.9

20.05.2018 23:20
V neděli 20.5.2018 se několik našich členů zúčastnilo běžeckého závodu Hloučela 3.6.9 doběhli takto: výsledky tratí 50m  a 500 m: 50 m dívky - 2.místo Eliška Večeřová 50 m chlapci - 5.místo Matěj Koukal 500 m dívky - 2.místo Ema Švancarová 500 m chlapci - 1.místo Stanislav Melcr výsledky...

Výsledky kvalifikačního závodu ČP, Břidličná 12.5.2018

15.05.2018 19:25
V úterý 8.5. jsme se účastnili kvalifikačního regionální závodu ČP v Těrlicku: Naši závodníci se umístili takto: Muži B:     2.místo Večeřa Roman Muži C:    3.místo Černý Max Juniorky:  6.místo Černá Hana Žákyně C: 7.místo Melcrová...

Běh za sedmizubým hřebenem na 12,5 km

14.05.2018 05:55
Naši členové se zúčastnili běžeckého závodu - Běh za sedmizubým hřebenem na 12,5 km. V týmovém běhu vybojovali 3.místo - gratulujeme ! Tým biatlon Prostějov: Dvořáková Eva Dvořák Pavel Černá Hana Černý Max Milan Kobliha Večeřa...

Břidličná 12.5.2018, vloženo nové video + foto

12.05.2018 14:38
https://youtu.be/8iE03o_D-js https://biatlonprostejov.rajce.idnes.cz/Bridlicna_12.5.2018/

Kvalifikační regionální závod ČP, Těrlicko 8.5.2018

11.05.2018 13:29
V úterý 8.5. jsme se účastnili kvalifikačního regionální závodu ČP v Těrlicku: Naši závodníci se umístili takto: Muži B:     2.místo Večeřa Roman Muži C:    3.místo Černý Max Juniorky:  6.místo Černá Hana Žákyně C: 7.místo Melcrová...

Napsali o nás - Biatlonové zápolení na střelnici ve Zdětíně

10.05.2018 20:34
https://pvnovinky.cz/biatlon/44268-biatlonove-zapoleni-na-strelnici-ve-zdetine

Kvalifikační závod Zdětín 2018

04.05.2018 10:08
V sobotu 28.4. jsme pořádali a účastnili se kvalifikačního regionální závodu ČP ve Zdětíně. Naši závodníci se umístili takto: Muži B:     1.místo Večeřa Roman Žákyně C: 5.místo Melcrová Elen               ...

Vytvořena nová fotogalerie

04.05.2018 10:07
https://biatlon-prostejov.webnode.cz/news/zdetin-2018-foto-z-kvalifikacniho-zavodu/biatlon-prostejov.webnode.cz/news/zdetin-2018-foto-z-kvalifikacniho-zavodu/

Výsledky ankety Sportovec města Prostějova 2017

24.04.2018 00:40
V březnu byly vyhlášeni sportovci města Prostějova za rok 2017. Gratulujeme Romanovi Večeřovi, který se umístil v kategorii Neprofesionální sportovec 2017 Sportovec města Prostějova 2017: 1. Jan Koudelka (fotbal, 1 SK Prostějov) 2. Daniel Ponížil  (gymnastika, oddíl gymnastiky TJ Prostějov) 3....

Propozice závodu ve Zdětíně 28.4.2018

12.04.2018 20:07
propozice zde.

Termíny závodů 2018

09.04.2018 09:22
Těchto závodů se budeme účastnit v roce 2018: Závody let.biatlonu 2018 DUBEN 28.4. kval.závod Zdětín Květen 8.5. kval.závod Těrlicko 12.5. kval.závod Břídličná 25.5. Skalka (běh ve skalce – přespolní běh)-pořádame 26.5. kval.závod Rožnov pod Rad. (jen žáci) 27.5. kval.závod Bystřice pod...

Změny v letním biatlonu pro sezónu 2018

29.03.2018 21:44
Změny v letním biatlonu pro sezónu 2018

39. Zimní běh přes Kosíř

06.01.2018 10:05
Dne 6.1.2018 se koná "39. Zimní běh přes Kosíř" https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2017/12/kosir2018.pdf    

        

                                      


 

 

Náš tým

Roman Večeřa

Roman Večeřa
předseda klubu, správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí II. třídy a trenér 2.třídy, závodník v kategorii MUŽI B

Martin Bábek

Martin Bábek
Trenér 3.třídy

Alexandr Bábek

Alexandr Bábek
závodník - dorostenci A

Richard Bábek

Richard Bábek
závodník - žáci

Jan Koutný st.

Jan Koutný st.
závodník - muži B

Jan Koutný ml.

Jan Koutný ml.
závodník - žáci C

Ondřej Koutný

Ondřej Koutný
závodník - žáci B

Jakub Koukal

Jakub Koukal
závodník - žáci B

Tomáš Kopecký

Tomáš Kopecký
závodník - žáci A

František Ševčík

František Ševčík
závodník - žáci B

Michael Vlk

Michael Vlk
závodník kat. žáků B

Julie Vlková

Julie Vlková
závodník - žákyně

Švancarová Ema

závodník kat. žáci B

Hájková Nela

Hájková Nela
závodník - žákyně C

Klapková Anežka

Klapková Anežka
závodník - žákyně C

Klapková Alžběta

Klapková Alžběta
závodník - žákyně A

Hana Černá

Hana Černá
závodnice kat juniorka

Max Černý

Max Černý
žávodník - muži C

Melcrová Elen

Melcrová Elen
závodník - žákyně C

Stanislav Melcr

závodník - žáci B

Pavel Koukal

Pavel Koukal
člen

Ondřej Vystavěl

závodník - JUNIOR

Lukáš Poláček

Lukáš Poláček
závodník kat. dorostenci A

Tomáš Poláček

závodník kat.žáků

Dušan Kopečný

Dušan Kopečný
závodník - Muži B

Mgr. Pavel Dvořák

Mgr. Pavel Dvořák
Závodník v kategorii MUŽI A  

Radomil Večeřa

  Radomil Večeřa se narodil 16.7.1952 v Prostějově manželům Radomilovi a Heleně Večeřovým.Byl mladším bratrem sestry Heleny. Radek,jak mu všichni říkali,se vyučil jako zedník a poté si udělal rekvalifikační kurs na pokrývače a tomu se věnoval po zbytek života.Již od svého útlého...

Mgr. Antonín Dušek

čestný předseda Klubu biatlonu Prostějov

PhDr. Antonín Bůžek, PhD.

čestný Mistopředseda klubu, rozhodčí I. třídy, funkcionář klubu

Danuše Daňková

Pokladní klubu

František Tybor

Správce střelnice ve Zdětíně, rozhodčí III. třídy

Petr Růžička

závodník - dorost

Zdeňka Tyborová

Rozhodčí III. třídy

Tereza Janošíková

závodník - dorost

Marie Večeřová

Funkcionářka klubu

Ing. Marián Fančovič

Rozhodčí II. třídy

Jana Matějková

Místopředseda klubu biatonu Prostějov,závodnice kat. žen

Zdeňka Staňová

člen výboru klubu biatlonu Prostějov,závodnice v kategorii ŽENY B

Mgr. Jan Ratiborský

člen klubu biatlonu Prostějov,Rozhodčí II. třídy a trenér 3.třídy, velitel tratí v areálu střelnice Zdětín, závodník kategorii MUŽI A